Trener kolarstwa online

O MNIE

PASJA - TRENING -PROGRES

Od 15 lat zajmuję się kolarstwem, które stało się moją życiową pasją. Wyróżnia mnie to , że niezależnie jaki plan treningowy 

wybierzesz, zawsze w 100% przykładam się do swojej pracy. Moją największą satysfakcją jest zadowolenie i sukces klienta.

            Styczność ze sportem miałem od najmłodszych lat. Jako nastolatek uprawiałem karate Shotokan. Przez kilka lat trenowałem kulturystykę .         Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, staram się być coraz lepszym w tym co robię, celem realizowania wysokich wymagań klienta. U mnie nie dostaniesz treningu wyciągniętego z bazy wielu gotowych treningów. Każdy trening jest indywidualnie dostosowany pod Twoje potrzeby i oczekiwania, aby osiągnąć założone rezultaty.

Dlaczego skorzystanie z usług profesjonalnego trenera kolarstwa to dobre rozwiązanie?

Obserwując ludzi jeżdżących rowerem, można zauważyć, jak wiele błędów popełniają. Oczywiście, nie można być zbyt krytycznym w stosunku do osób, dla których rower to sport rekreacyjny lub sposób dojechania do pracy. Nieprawidłowa technika jest bowiem najbardziej niebezpieczna dla młodych kolarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerem. Dlaczego? Okazuje się, że złe nawyki podczas regularnych treningów pogłębiają się, czego efektem może być nie tylko mało skuteczny trening, ale też podatność na kontuzje i przemęczenie organizmu. Z tego powodu idealną pomocą okaże się trener kolarstwa. Działam głównie na terenie Poznania i okolic , jednak swoje usługi świadczę także przez internet.

 

Jestem trenerem kolarstwa szosowego i górskiego, który na przestrzeni lat spotkał się nie tylko z wieloma technikami treningowymi, ale też trenerskimi. Nasza firma, dbając o najwyższej jakości usługi zapewnia, że każdy klient jest traktowany indywidualnie, co zapewnia przede wszystkim odpowiednie dobranie trybu ćwiczeń do danej osoby i jej predyspozycji oraz celów. Dostępne na tej stronie certyfikaty są dowodem tego, że jestem trenerem kolarzy, który nie tylko sam w sobie jest pasjonatem kolarstwa , ale ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Pozyskane umiejętności to dla mnie również sposób, by jeszcze bardziej rozwijać swoje pasje.

 

Jestem również trenerem personalnym, a także dietetykiem sportowym. Dlaczego to ważne? Wiele osób potrzebuje nie tylko dobrego planu treningowego, ale też wsparcia w swej systematyczności. Jednocześnie w każdym sporcie niesamowicie ważna jest dieta, w której przypadku również pomoże nasz trener kolarstwa online. Dzięki temu możliwe będzie zaplanowanie idealnego trybu życia dla kolarza, oczywiście z uwzględnieniem pracy i odpoczynków. Celem jest bowiem dobre poznanie klienta, by kolarstwo nie stało się dla niego męczącym obowiązkiem, a pasją nieprzeszkadzającą w codziennym funkcjonowaniu.

 

Posiadamy przyjazne podejście do każdego klienta i zawsze dbamy o pozytywną atmosferę. Celem jest nie tylko osiągnięcie efektów zamierzonych przez klienta, ale też dobra zabawa!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Logo bez tła małe

 CYCLING ACADEMY – Grzegorz Kaźmierowski
Trener kolarstwa | Trener personalny | Dietetyk sportowy

ul. Kochanowskiego 17
63-000 Środa Wielkopolska
Tel. 502 512 250

e-mali: grzegorz@cyclingacademy.pl

 

© Copyright 2020 - CYCLING ACADEMY Grzegorz Kaźmierowski - All Rights Reserved | Realizacja DevDesign.pl

Trener Online