SZKOŁA KOLARSKA

OBÓZ KOLARSKI

PASJA - TRENING -PROGRES

Planujesz wolne i chcesz produktywnie spędzić ten czas? Lubisz jeździć na rowerze? W takim razie obóz kolarski jest odpowiednią propozycją dla Ciebie. Wszystkie osoby, chcące się rozwijać pod kątem wspomnianej dyscypliny sportu, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych obozach.

Obóz kolarski, zwłaszcza wysokogórski pozwala w krótkim czasie, przy zadani odpowiednich

obciążeń zbudować wysoką formę.

Obóz rowerowy to idealne rozwiązanie dla każdego pasjonata kolarstwa, by wspólnie z innymi, podobnymi sobie osobami, dzielić się pasją i rozwijać umiejętności pod okiem profesjonalistów.

 

Warto wiedzieć, że jazda pod okiem trenera zawsze pozwala poprawić wyniki i otrzymać wiele cennych wskazówek oraz rozwiązań treningowych. Jesteśmy otwarci i przyjaźnie nastawieni, dlatego traktujemy każdego uczestnika w sposób indywidualny.

 

Jeżeli w Twojej rodzinie lub w gronie przyjaciół znajduje się pasjonat rowerów, to obóz kolarski będzie dla niego idealnym pomysłem na prezent. Jesteśmy przekonani, że uda nam się spełnić wszelkie jego lub jej oczekiwania, a przy tym zapewnimy świetną zabawę i rozwój osobisty.

 

Obozy kolarskie są także organizowane stricte dla profesjonalistów, dla których przejechanie dziesiątek kilometrów każdego dnia nie jest większym kłopotem. Może to być także dobry pomysł na sprawdzenie swoich umiejętności. Podczas obozu kolarskiego można dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniej diety w przypadku uprawiania sportu, a także właściwej kompozycji składników odżywczych, żeby treningi nie eksploatowały nadto organizmu oraz by posiłki dostarczały odpowiednią ilość energii.

 

Jeżeli wcześniej nie byłeś na obozie kolarskim, to przekonaj się na własnej skórze, jak świetne jest to doświadczenie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego, aktywne spędzanie czasu i wiele różnych atrakcji. W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Logo bez tła małe

 CYCLING ACADEMY – Grzegorz Kaźmierowski
Trener kolarstwa | Trener personalny | Dietetyk sportowy

ul. Kochanowskiego 17
63-000 Środa Wielkopolska
Tel. 502 512 250

e-mali: grzegorz@cyclingacademy.pl

 

© Copyright 2020 - CYCLING ACADEMY Grzegorz Kaźmierowski - All Rights Reserved | Realizacja DevDesign.pl

Trener Online